Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Osprzęt światłowodowy » Pigtaile i patchcordy światłowodowe » Patchcord duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 0,7m
Patchcord duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 0,7m

Patchcord duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 0,7m

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 18,00 zł

Numer katalogowy: AB-H5H5-14-0007

Cena brutto: 221,40 zł

Cena netto: 180,00 zł

Cena katalogowa: 294,46 zł

Oszczędzasz: 73,06 zł

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Opis tego produktu i jego zdjęcia oczekują na uzupełnienie. Przepraszamy !

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Patchcord duplex LC-ST 62,5/125 1,0m

Patchcord duplex LC-ST 62,5/125 1,0m

51,88 zł brutto42,18 zł netto
Patchcord duplex LC-LC 9/125 7,0m

Patchcord duplex LC-LC 9/125 7,0m

91,64 zł brutto74,50 zł netto
Patchcord duplex FC-FC 50/125 2,0m

Patchcord duplex FC-FC 50/125 2,0m

55,97 zł brutto45,50 zł netto
Patchcord duplex LC-ST 50/125 2m

Patchcord duplex LC-ST 50/125 2m

54,50 zł brutto44,31 zł netto
Pigtail LC 50/125 1,5 mb

Pigtail LC 50/125 1,5 mb

14,87 zł brutto12,09 zł netto
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Aktualnie w sklepie trwa przerwa konserwacyjna. Przepraszamy za utrudnienia, zamówienia nie będą realizowane.
W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.