» » Pigtaile i patchcordy światłowodowe

Kategorie

Producenci

Nowości w sklepie

DLP elementy zwiększające pojemność kanałów przegroda

DLP elementy zwiększające pojemność kanałów przegroda40,63 zł36,57 zł brutto36,57 zł netto

DLP UCH OSPRZ FI 60 2X pokrywa 130

DLP UCH OSPRZ FI 60 2X pokrywa 13061,34 zł55,20 zł brutto55,20 zł netto

DLP kąt zewnętrzny wysokość 50 z 1 przegrodą

DLP kąt zewnętrzny wysokość 50 z 1 przegrodą73,20 zł65,88 zł brutto65,88 zł netto

DLP zaślepka 105X35

DLP zaślepka 105X3511,75 zł10,58 zł brutto10,58 zł netto

DLP kąt płaski 80X35-50

DLP kąt płaski 80X35-5083,08 zł74,77 zł brutto74,77 zł netto

DLP zaślepka 195X35-50-65-80

DLP zaślepka 195X35-50-65-8027,39 zł24,65 zł brutto24,65 zł netto

123456

Kontakt

  • Netconn Dariusz Bednarek
    NIP: 113-036-07-43
  • E-mail:dabe@dabe.pl
  • Telefon(0 22) 490 84 82
    519 582 557
    797 054 784
  • Gadu Gadu79474
  • Godziny działania sklepugodzinach 8-16.

Pigtaile i patchcordy światłowodowe

Pigtaile i patchcordy światłowodowe Pigtaile i patchcordy światłowodowe
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Patchcord duplex E2000/APC E2000/APC 9/125 1.0m

Patchcord duplex E2000/APC E2000/APC 9/125 1.0m

383,76 zł brutto312,00 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 0,7m

Patchcord duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 0,7m

221,40 zł brutto180,00 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex E2000/APC-LC/PC 9/125 0,5m

Patchcord duplex E2000/APC-LC/PC 9/125 0,5m

213,76 zł brutto173,79 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex FC-FC 50/125 2,0m

Patchcord duplex FC-FC 50/125 2,0m

55,97 zł brutto45,50 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex FC-SC 50/125 2m

Patchcord duplex FC-SC 50/125 2m

231,16 zł brutto187,93 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex FC-SC 9/125 4,0m

Patchcord duplex FC-SC 9/125 4,0m

69,06 zł brutto56,15 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC PC-SC PC 9/125 2,0m

Patchcord duplex LC PC-SC PC 9/125 2,0m

68,37 zł brutto55,58 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 50/125 0,25m

Patchcord duplex LC-LC 50/125 0,25m

57,07 zł brutto46,40 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 50/125 0,5m

Patchcord duplex LC-LC 50/125 0,5m

57,07 zł brutto46,40 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 50/125 2,0m

Patchcord duplex LC-LC 50/125 2,0m

67,07 zł brutto54,52 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 62,5/125 0,5m

Patchcord duplex LC-LC 62,5/125 0,5m

53,66 zł brutto43,62 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 9/125 0,5m

Patchcord duplex LC-LC 9/125 0,5m

71,34 zł brutto58,00 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 9/125 2,0m

Patchcord duplex LC-LC 9/125 2,0m

75,62 zł brutto61,48 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 9/125 3,0m

Patchcord duplex LC-LC 9/125 3,0m

79,92 zł brutto64,98 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-LC 9/125 7,0m

Patchcord duplex LC-LC 9/125 7,0m

91,64 zł brutto74,50 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-SC 50/125 0,5m

Patchcord duplex LC-SC 50/125 0,5m

54,22 zł brutto44,08 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-SC 50/125 0.5m

Patchcord duplex LC-SC 50/125 0.5m

133,55 zł brutto108,57 zł netto
szt Do koszyka
Patchcord duplex LC-SC 50/125 2,0m

Patchcord duplex LC-SC 50/125 2,0m

59,93 zł brutto48,72 zł netto
szt Do koszyka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Aktualnie w sklepie trwa przerwa konserwacyjna. Przepraszamy za utrudnienia, zamówienia nie będą realizowane.
W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.